o firmie

o firmie

 

Cezetel Olsztyn jest obecny na polskim rynku dostawców sprzętu medycznego od 2003 roku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem szpitali, przychodni, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów lekarskich. Jestesmy wiodącym dostawcą sprzetu medycznego, jednorazowego i wielorazowego użytku, opatrunków oraz urządzeń rehabilitacyjnych. Oferujemy wyjątkowo szeroki asortyment medyczny, zawsze idelanie dopasowany do oczekiwań i potrzeb klienta.

Nasza wysoko wykwalfikowana kadra każdego dnia pracuje dla Państwa wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie w obszarze dostarczania najwyższej jakości sprzętu medycznego. Chcemy dbać o pozytywne relacje z naszymi klientami, oferując im najwyższe standardy pracy i współpracy, po to aby nasza usługa była pełna i jak najwyższej jakości. Bogata oferta najwyższej jakości produktów, terminowe dostawy, atrakcyjne ceny i sprawna obsługa klienta, wszystko to gwarantuje osiągnięcie wspólnego sukcesu i zadowolenia ze współpracy.

Nasze marki

Potwierdzam, że jestem profesjnolanym użytkownikiem i wykonuję zawód medyczny

Zawartość strony przeznaczona jest tylko dla profesjonalnych użytkowników wykonujących zawody medyczne lub zajmujących się używaniem lub obrotem wyrobami medycznymi w ramach czynności zawodowych. Strona i jej zawartość nie jest przeznaczona dla użytkowników nieprofesjonalnych (nie wykonujących zawodów medycznych).